Koncert v kostole
Koncert v kostole
Dňa 5.11.2023 sa v našom kostole uskutočnil prvý koncert klasickej a sakrálnej hudby.
Pozvanie účinkovať prijali Matúš Mareček s hrou na organ, manželia Stračinoví s cimbalom a kontrabasom a Miroslav Hadrík s akordeónom. Ďakujeme im z celého srdca za dychberúce vystúpenie a veríme, že všetci prítomní si odniesli nezabudnuteľný umelecký zážitok.
Ďakujeme aj pánu dekanovi, že sme mohli tento koncert zorganizovať v našom krásnom kostole.
Niekoľko záberov z koncertu od Danky Kellnerovej:
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
14. 2. 2026 21:17
Dátum poslednej aktualizácie:
14. 2. 2026 21:17
Autor:
Správca Webu