Posvätenie motoriek
Tak toto bola jazda.
Krásne počasie, fantastická atmosféra, približne 200 motoriek či iných stojov, výborný guláš, detská radosť, spoločné zohriatie motorov a množstvo ľudí, ktorí si dnešný deň prišli naozaj užiť. ![]()
Ďakujeme švagrovcom za skvelý guláš, poslancom, chalanom a dievčatám z DHZ za pomoc pri organizácii a pánovi farárovi za požehnanie. Bez vás by to nebolo ono. ![]()
Sme radi, že sme sa opäť stretli v takomto počte a veríme, že celú moto sezónu budú sprevádzať len pekné zážitky a šťastné kilometre. ![]()
Dve kolesá. Jedna cesta. ![]()
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
26. 5. 2026 19:17
Dátum poslednej aktualizácie:
26. 5. 2026 19:46